Táborský festival vína a velká ochutnávka moravských vín 2.4.2016

Táborský festival vína se letos koná již po osmé a těší se u návštěvníků velké oblibě. Společně s organizátory festivalu Vás na tuto akci srdečně zveme. Přijďte ochutnat naše nová vína z ročníku 2015, která jsme nedávno nalahvovali.

Letošní ročník probíhá od 29. 3. do 24. 4. 2016. Každý den je pro návštěvníky připraven bohatý program a spousta lahůdek.

Představení moravských i zahraničních vinařů, řízené degustace, přednášky o víně, snoubení vína a sýrů, snoubení vína a gastronomických lahůdek v podání vícechodových degustačních menu a těšit se můžete na několik zábavných galavečerů.

Moravským vínům jsou letos vyhrazeny hned dva dny a dvě velké ochutnávky:

logo-festival-2015V sobotu 2. dubna 2016 se můžete těšit na „To nejlepší z Moravy“ a v sobotu 23. 4. 2016 „To nejlepší z Mikulovska a Pálavy“.

Velké ochutnávky Táborského festivalu vín, se budou konat v Hotelu Palcát, ve velkém sále, po celý den, od 13 do 22 hodin. 

Průběh přehlídky

  • představení 25 moravských a zahraničních vinařství
  • ochutnávka až 300 vzorků vín
  • možnost nákupu vína přímo od vinařů za zvýhodněné ceny (po celou dobu konání přehlídky je možné zanechat si zakoupené víno v úschovně zcela zdarma)
  • katalog všech vystavovatelů a vín bude k dispozici zdarma
  • tombola s hodnotnými cenami
  • v malém sále či v restauraci Hotelu Palcát bude prostor pro odpočinek a občerstvení a připraveno bude pro návštěvníky atraktivní menu

Objednávka vstupenek

Vstupenky na tuto velkou přehlídku moravských vín si můžete objednat již nyní přímo u organizátora akce.


Další aktuality

Přehlídka moravských vín na Táborském festivalu vína 28.3.2015

V sobotu 28. 3. 2015 proběhne velké finále Táborského festivalu vína přehlídkou moravských vín, a my Vás na ni společně […]

Číst více >

Radost z Weinparade Poysdorf 2014

Naše vína z ročníku 2013 ocenili i v sousedním Rakousku. Na 41. ročníku Weinparade Poysdorf jsme získali hned tři zlaté […]

Číst více >

Pozvánka na degustaci v Lysé nad Labem

  Vážení přátelé dobrých vín, Vinařství Na Soutoku ve spolupráci s Vinotékou Lysá nad Labem, si na středu 16.7.2014 v degustačních prostorách […]

Číst více >