Přehlídka moravských vín na Táborském festivalu vína 28.3.2015

V sobotu 28. 3. 2015 proběhne velké finále Táborského festivalu vína přehlídkou moravských vín, a my Vás na ni společně s organizátory festivalu srdečně zveme. Přijďte ochutnat naše nová vína z ročníku 2014, která jsme nedávno nalahvovali.

Táborský festival vína se letos koná již po sedmé a těší se u návštěvníků velké oblibě. Letošní ročník začal již 28. 2. a  potrvá až do 28. 3. 2015. Každý den je pro návštěvníky zajištěn bohatý program.

Představení jednotlivých vinařů, řízené degustace, přednášky o víně, snoubení vína a sýrů, snoubení vína a gastronomických lahůdek v podání vícechodových degustačních menu a probíhá též několik zábavných galavečerů.

logo-festival-2015Velké finále Táborského festivalu vín, proběhne v sobotu 28. 3. 2015 v Hotelu Palcát, ve velkém sále. Po celý den, od 13 do 22 hodin se bude konat Velká prodejní přehlídka moravských vín. Na jednom místě se sejdou špičkoví moravští vinaři i přední zahraniční dovozci vín.

Průběh přehlídky

  • představení 25 moravských a zahraničních vinařství
  • ochutnávka až 300 vzorků vín
  • možnost nákupu vína přímo od vinařů za zvýhodněné ceny (po celou dobu konání přehlídky je možné zanechat si zakoupené víno v úschovně zcela zdarma)
  • katalog všech vystavovatelů a vín bude k dispozici zdarma
  • tombola s hodnotnými cenami
  • v malém sále či v restauraci Hotelu Palcát bude prostor pro odpočinek a občerstvení a připraveno bude pro návštěvníky atraktivní menu
  • po skončení přehlídky vín bude od 22 hodin oldies disco

Představená vína z Vinařství Na Soutoku

Na přehlídce moravských vín si budete moci ochutnat tato naše vína z ročníku 2014:

Objednávka vstupenek

Vstupenky na tuto velkou přehlídku moravských vín si můžete objednat již nyní přímo u organizátora akce.

Program Táborského festivalu vína si můžete zobrazit zde:

plakat_2015_A2

program_vnitrek


Další aktuality

Radost z Weinparade Poysdorf 2014

Naše vína z ročníku 2013 ocenili i v sousedním Rakousku. Na 41. ročníku Weinparade Poysdorf jsme získali hned tři zlaté […]

Číst více >

Pozvánka na degustaci v Lysé nad Labem

  Vážení přátelé dobrých vín, Vinařství Na Soutoku ve spolupráci s Vinotékou Lysá nad Labem, si na středu 16.7.2014 v degustačních prostorách […]

Číst více >