IWSP – International Wine Show Prague již 6. 4. 2017

Mezinárodního veletrhu vín pro profesionály – IWSP International Wine Show Prague je prezentace vína určená vinařům a distributorům vína z domova a ze zahraničí a domácím nákupčím. Obchodní setkání se koná dvakrát ročně v hotelu Hilton Prague a setkává se zde více než 700 návštěvníků a přes 70 vystavovatelů. Veletrh je podporovaný Vinařským fondem České republiky.

18. International Wine Show Prague
čtvrtek 6. 4. 2017 od 11,00 do 19,00 hodin
Hotel Hilton Prague, Pobřežní 1

Veletrh je určen k navázání nových obchodních kontaktů, tedy výhradně pro odborníky z oboru nákup/prodej vína a nápojů (majitelé & provozní barů, restaurací, hotelů, kaváren, vinoték, obchodníci maloobchodní i velkoobchodní, distributoři, importéři) a novináře.

V loňském roce se nám, jako jedinému moravskému vinařství, dostalo té pocty, že naše vína na veletrhu ochutnal přední francouzský sommelier Serge Dubs. Více v tomto v článku.

Vstup je ZDARMA, je však nutné se registrovat – online nebo na místě – s vizitkou a osobním průkazem.
Těšíme se na setkání!

 


Další aktuality

Přehlídka moravských vín na Táborském festivalu vína 28.3.2015

V sobotu 28. 3. 2015 proběhne velké finále Táborského festivalu vína přehlídkou moravských vín, a my Vás na ni společně […]

Číst více >

Víno v řecké mytologii - Dionýsos II. díl

Dionýsos, řecký bůh vína, byl bůh mocný. Svým třtinovým prutem se šiškou na konci (tzv. thyrsem), dal z tvrdé skály […]

Číst více >

Víno v řecké mytologii - Dionýsos I. díl

Z řecké mytologie známe několik pověstí o Dionýsovi, bohu vína. Tyto pověsti tvoří základ pohanského mýtu, který je nedílnou součástí […]

Číst více >