Chinaski mají rádi víno z Vinařství Na Soutoku

Chinaski-vino-bannerMy máme rádi víno.
Milujeme krásné ženy a zpěv.
A na věc jdeme přímo.
V žilách nám proudí moravská krev.

Ryzlink-vlassky-2013-180x870_CHINASKITento chytlavý refrén písně My máme rádi víno od Chinaski slýcháme od léta často a díky seriálu TV Prima si můžete zazpívat každý týden. A které víno vlastně mají Chinaski tak rádi? Je to víno z Vinařství Na Soutoku.

Chinaski vybírali víno, kterým pokřtí 24. 10. 2014 v pražském Hard Rock Café svoji novou desku Rockfield. Vybírali hned z několika vzorků a nejvíce jim zachutnala naše bílá vína Ryzlink vlašský pozdní sběr 2013 a Sauvignon pozdní sběr 2013 z Dobšic.

Ryzlink vlašský pozdní sběr 2013 je z Mikulovské podoblasti, která je pro „vlašáky“ ideální a dává této odrůdě zajímavou mineralitu a plnost. Chuť je pikantní a ovocná, plná nasládlých náznaků meruněk a lučních květů.

Sauvignon pozdní sběr 2013 je původem ze Znojemské podoblasti, která je naopak ideální pro aromatická vína z odrůd Sauvignon, Tramín červený i Rulandské šedé. Aroma černého rybízu je příjemně doplněno plnou chutí, která je velmi šťavnatá a osvěžující, s výraznější pikantní kyselinkou a medovým závěrem.

Kde koupit víno Chinaski

Víno s originální etiketou, které si Chinaski osobně vybírali, můžete koupit při aktuálně probíhajících koncertech nebo exkluzivně v Chinaskishopu.


Další aktuality

Přehlídka moravských vín na Táborském festivalu vína 28.3.2015

V sobotu 28. 3. 2015 proběhne velké finále Táborského festivalu vína přehlídkou moravských vín, a my Vás na ni společně […]

Číst více >

Radost z Weinparade Poysdorf 2014

Naše vína z ročníku 2013 ocenili i v sousedním Rakousku. Na 41. ročníku Weinparade Poysdorf jsme získali hned tři zlaté […]

Číst více >

Pozvánka na degustaci v Lysé nad Labem

  Vážení přátelé dobrých vín, Vinařství Na Soutoku ve spolupráci s Vinotékou Lysá nad Labem, si na středu 16.7.2014 v degustačních prostorách […]

Číst více >